הרשמה לניוזלטר
חדשות

מי מגיע לטיפול

במרכז בריאות דרך הגב מטפלים בכל הגילאים:

תינוקות

מומלץ להביא תינוקות לבדיקות של יציבה והתפתחות. הורים מגיעים עם תינוקות שעברו לידה טראומתית, תינוקות הסובלים מעצירות, כאבי בטן וגזים (קוליק), טורטיקוליס (ראש נטוי), תינוקות עם בעיות עיכול, בעיות נשימה, בעיות נוירולוגיות או אורטופדיות ובעיות התפתחות.

ילדים

מגיעים ילדים הסובלים מבעיות התפתחות, בעיות אורטופדיות או נוירולוגיות, בעיית עיכול, בעיות נשימה, נוזלים או דלקות אוזניים, הרטבת לילה, כאבי ראש, צואר או גב, כאבי רגליים או כאבי גדילה, בעיות קשב ועוד.
ילדים בדרך כלל לא מתלוננים על כאבים, גם כשיש ליקוי ביציבתם. זו הסיבה שהורים רבים מביאים את ילדיהם לבדיקות יציבה שגרתיות. ילדים בפעילותם היום יומית מושפעים מלחצים שונים, מסגלים הרגלי יציבה בעייתיים, נופלים וחוטפים מכות. בשל כך חשוב לבדוק את התפתחותם התקינה והסימטרית ואת היציבתם,  כמו ביקור תקופתי אצל רופא שיניים.

הורים

הורים חווים לחצים פיזיים ורגשיים על בסיס יום יומי, מתאמצים בכיפוף והרמה של ילדיהם, ונתונים תחת לחצים, דאגות ועול גידול הילדים. כל אלה גורמים למתחים בעמוד השדרה המתבטאים בכאבים בפרקים שונים, נימול או בעיות תפקוד, כאבי גב צוואר או ראש, עייפות ועוד.

סטודנטים

סטודנטים היושבים שעות רבות ונתונים ללחצים של לימודים ובחינות, סובלים לעתים מכאבי צואר וגב, כאבי ראש ויציבה כפופה.
סטודנטים המקבלים טיפול כירופרקטי מצליחים לשפר את רמת הריכוז, להתמודד יותר טוב עם לחצים ובחינות, משפרים את היציבה שלהם ומרגישים יותר טוב.

מבוגרים

אנשים מבוגרים שבמשך השנים התאמצו או פיתחו בעיות יציבה שונות , ירידה בתפקוד או בגמישות הפרקים, נהנים משיפור ביציבה ובתפקוד הכללי, הפחתת כאבים ואיכות חיים.

מנהלים ואנשים העובדים במשרד

אנשים העומדים הרבה או היושבים שעות מול המחשב ונתונים תחת לחצי עבודה שונים גורמים לעומס על עמוד השדרה ונוטים לפתח כאבי גב, ראש וצוואר עם הקרנת כאב או נימול לידיים או רגליים, סחרחורות או חוסר יציבות. טיפול כירופרקטי עוזר להוריד מתח מעמוד השדרה, לשפר את היציבה ולהפחית כאבים. הטיפול מאפשר לאנשים להתמודד יותר טוב עם מצבי לחץ ומתח ולתפקד יותר בבית ובעבודה.

ספורטאים

ספורטאים באימונים או בתחרויות מפעילים לעיתים מאמץ יתר על השרירים והפרקים. טיפול כירופרקטי מאפשר לספורטאים לשפר את התפקוד הפיזי והמנטלי, שלהם לשפר את הישגיהם ולהנות מעמוד שדרה יותר יציב וגמיש.

נהגים

נהגים היושבים שעות רבות ברכב נוטים לסבול מעומס יתר על עמוד השדרה, מיציבה לקויה ולחצים על הגב והצוואר הגורמים לעיתים לכאבי ראש, סחרחורות וכאבים או נימול בידיים או ברגליים. טיפול כירופרקטי המשפר את תפקוד עמוד השדרה והיציבה מפחית כאבים הנובעים מנהיגה ומוביל לאיכות חיים.

נשים בהריון

בהריון חלים שינויים הורמונלים ומתחים שונים על הגוף המשפיעים על עמוד השדרה והפרקים. טיפול כירופרקטי המשפר את תפקוד עמוד השדרה ומערכת העצבים הינו טיפול אידיאלי בתקופת ההיריון, שכן הוא טבעי ללא תרופות וניתוחים. הטיפול מותאם באופן אישי לצרכי האישה, במיטת טיפולים מיוחדת להיריון. הטיפול מוריד לחץ מעמוד השדרה ועוזר במצבים שונים כגון: כאבי גב, צוואר ואגן, נימול והתכווצויות שרירים ומאפשר היריון ולידה יותר קלים.

בעלי מקצוע ואנשים העובדים פיזית אנשים העובדים בעמידה או בכיפוף

בעלי מקצועות שונים העומדים שעות רבות כגון עובדים במפעלים, חקלאיים, מוכרים בחנויות, מורים ובעלי מקצועות שונים, מסגלים במשך השנים הרגלי יציבה בעיתיים הקשורים בעבודתם וסובלים מלחצים על עמוד השדרה המשפיע על בריאותם. טיפול כירופרקטי הכולל גם הכוונה ליציבה נכונה מוריד לחץ מעמוד השדרה ועוזר למגוון רחב של בעיות בריאות, כאבי גב וצוואר, הקרנה לידיים או רגליים, כאבי ראש או סחרחורות.

מטופלים ממשרד הביטחון

במרפאתנו מכבדים הפניות ממשרד הביטחון. מגיעים לטיפול נכי צה"ל, חיילים ואנשי כוחות הביטחון שנפגעו או נפצעו בזמן שירותם.